Haberler

  • Group Adams Yaz Mesai Saatleri

Group Adams 21/06/2010 Tarihinden itibaren yaz mesaisine geçiyor! Çalışma Saatlerimiz: 9:00 - 19:00 C.tesi - Pazar günleri mesaimiz yoktur.

  • Şirketlere Web Sitesi Zorunluluğu Geliyor

Adalet Bakanı Cemil Çiçek tarafından açıklanan Türk Ticaret Kanunu Tasarısı Taslağı ile şirketlerin web sitesi oluşturmaları ve burada şirkete ait bilgilerin kurullarının on- olarak elektronik ortamda yapılması olanağı da sağlandı. ... Devamı >>>

  • Her Şirkete Internet Sitesi Kanunlaştı

Her şirket, internet sitesi kurmak zorunda olacak. Şirketlerin yönetim kurulu ve genel kurul toplantıları, elektronik ortamda yapılabilecek. İnternet sitesini oluşturmayan şirket yöneticileri, 6 aya kadar hapis cezasına çarptırılacak. ... Devamı >>>


İştiraklerimiz

Group Adams Bilişim Teknolojileri

Group Adams Bilişim Teknolojileri, müşterilerini sanal ortama hazırlamak ve bu sürecin tamamlanması esnasında teknoloji partneri olarak hizmet vermektedir. Firmaların mevcut iş adımlarını ve bilişim yatırımlarını yeni teknolojilerle bütünleştirerek; Online ve Digital şirkete dönüşmelerini sağlayacak entegre çözümleri oluşturarak Internet ve Intranet altyapılarını kurarak bunları ileri mühendislik uygulamalarıyla destekleyip hayata geçirmektedir.

Aynı zamanda  kurulduğu günden bu yana Kurumsal Internet Servisleri sunmak için odaklanan Group Adams Bilişim Teknolojileri, altyapısını bu doğrultuda geliştirmekte ve teknik personelini bu yönde eğitmektedir. Firmalara, Teknik Hizmet ve Danışmanlık sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile, ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır.

Group Adams Bilişim Teknolojileri, 5 yıldır Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarının sorunlarına çözüm üretip, ilgili kuruluşları sektöründe hedefine ulaştırmış, bilişim sektörünün önde gelen kuruluşu haline gelmiştir. Bilgi birikimini, kuruluşların donanım ve yazılım alt yapılarının tümüne olan hakimiyetini, yeni teknolojilere yaptığı yatırımlarla birleştiren Group Adams Bilişim Teknolojileri, müşterilerini sanal dünya ile tanıştırma görevini yürütmektedir. Bu çerçevede dünyanın önemli firmalarının ürünlerini tam olarak kullanarak bilişim çözümleri sunmaktadır.

Group Adams, Teknoloji Partneriniz ...!