Haberler

  • Group Adams Yaz Mesai Saatleri

Group Adams 21/06/2010 Tarihinden itibaren yaz mesaisine geçiyor! Çalışma Saatlerimiz: 9:00 - 19:00 C.tesi - Pazar günleri mesaimiz yoktur.

  • Şirketlere Web Sitesi Zorunluluğu Geliyor

Adalet Bakanı Cemil Çiçek tarafından açıklanan Türk Ticaret Kanunu Tasarısı Taslağı ile şirketlerin web sitesi oluşturmaları ve burada şirkete ait bilgilerin kurullarının on- olarak elektronik ortamda yapılması olanağı da sağlandı. ... Devamı >>>

  • Her Şirkete Internet Sitesi Kanunlaştı

Her şirket, internet sitesi kurmak zorunda olacak. Şirketlerin yönetim kurulu ve genel kurul toplantıları, elektronik ortamda yapılabilecek. İnternet sitesini oluşturmayan şirket yöneticileri, 6 aya kadar hapis cezasına çarptırılacak. ... Devamı >>>


İştiraklerimiz

Yazılım Hizmetleri

Group Adams, diğer hizmetleriyle olduğu gibi, sunduğu yazılım hizmetleriyle de, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayabilme amacındadır. Bu hedefe ulaşabilmek için, geliştirilecek sistemlerin müşteri ihtiyaçlarını tam manasıyla karşılayabilmesi gerekir. Şirketimizin, bu alanda müşterilerine verdiği hizmet, sadece ihtiyaçlarına yönelik sistemler geliştirmekle sınırlı kalmayıp, satış sonrası eğitim ve gerekli güncellemeleri de kapsayan desteklerle devam eder.

Günümüzde, firmalar artan iş hacimleriyle birlikte, iş yüklerini ve buna bağlı olarak hata oranlarını azaltabilmek için çeşitli yazılımlara ihtiyaç duymaktadırlar. Firmalar, yazılım ihtiyaçlarını ya piyasada bulunan paket programlarla ya da kendilerine özel geliştirilmiş sistemlerle gidermektedirler. Ancak paket programlar, genel anlamda sektördeki tüm firmalara hitap edebilecek biçimde geliştirildiğinden, firmanın ihtiyaç duymayacağı bir çok fonksiyonu içerebildiği gibi, firmaya özgü tüm gereksinimlere yönelik çözümleri de sunamaz. Bu da kullandığınız programa firmanızın tam olarak adapte olmasını engellemekte, para ve zaman kaybına yol açmaktadır. Firmanıza özel geliştirilmiş sistemler ise, firmanızın programa değil, programın firmanıza uyması anlamına gelir.

Şirketimiz, Web teknolojileri, GIS çözümleri, Veri Tabanı sistemleri, Uzaktan eğitim projeleri ve Yapay zeka uygulamalarını da içinde bulunduran farklı alanlarda yazılım geliştirebilecek, personel, bilgi birikimi ve danışman desteğine sahiptir.